Menu
HomeIskolánkrólDiákjaink

Diákjaink

1.osztály

Osztályfőnök:
Hausknet Éva
  1. Csóka Ármin
  2. Csóka Dominik
  3. Fodor Sebastián
  4. Főgelová Amanda
  5. Gyürösi Tamás
  6. Gyürösiová Tamara
  7. Hangya Ádám
  8. Hartaiová Lynette
  9. Horváth Levente
  10. Virágová Emília
2.osztály

Osztályfőnök:
Farkas Karolina
  1. Dubayová Viktória
  2. Nwangwu Favour Gyöngyi
  3. Tárnok Emma
  4. Farkašová Dóra
  5. Ilka Brian
  6. Házelmajer Dilen
  7. Sárközi Zoltán
  8. Izrael Dávid Timon
  9. Hortiová Tímea Petra
3.osztály

Osztályfőnök:
Kardos Hortenzia
  1. Bagala Zoja
  2. Benková Katrin
  3. Déneš Márk
  4. Farkaš Lóránt
  5. Gyűrösi Ľudovít
  6. Hájik Mátyás
  7. Hangya Zsolt
  8. Horváth Zsombor
  9. Kóšik Jiři Denis
  10. Krausová Vivien
  11. Umeda Jázmin Sakhi
  12. Vinkler Enikő
  13. Virágová Eva
 
4.osztály

Osztályfőnök:
Dávid Monika
  1. Balázsová Blanka
  2. Farkas Gábor Renáto
  3. Gáspár Máté
  4. Hangya Zoltán
  5. Kazánová Veronika Eszter
  6. Kraus Erik
  7. Leszkóová Letícia
  8. Magurean Dávid
  9. Mészáros Lilla
  10. Rafaelová Anastázia
  11. Sárközi Vivien
  12. Vajzer Markus
  13. Vanya Lóránt
  14. Veréb Arnold
5.osztály

Osztályfőnök:
Bácskai Júlia
  1. Brychta Dominik
  2. Házelmajer Deniel
  3. Horváth Martin
  4. Hrabovsky Tánya
  5. Kovács Máté
  6. Kovács Bianka
  7. Král Richard
  8. Lesko Péter Krisztián
  9. Menyhárt Laura
  10. Molnár Elisabeth
  11. Nagy Zoja Antónia
  12. Nagy Rebeka Sára
  13. Parkanský Ruben
  14. Tóth Csaba
  15. Umeda Alessandro
  16. Virág Natália
6.osztály

Osztályfőnök:
Soós Éva
  1. Csonka Jessica
  2. Gyulai Dóra
  3. Horváth Gergely
  4. Kováč Flóra Eszter
  5. Mikony Laura
  6. Oroszlán Barnabás
  7. Patho Roderik
  8. Šebo Attila
  9. Szép Dorina
 
7.osztály

Osztályfőnök:
Jónás János

  1. Baltová Jessica
  2. Cibula Roman
  3. Halászová Elizabeth
  4. Halászová Vivien
  5. Jakubíková Mária
  6. Káposztová Zsófia
  7. Tóth Adrián
  8. Varga Máté
8.osztály

Osztályfőnök:
Tenczel Csilla

  1. Balázs Kornél
  2. Bobek Domonkos
  3. Gyűrösi Toni
  4. Gyűrösi Henrietta
  5. Hrabovsky Sarolta
  6. Chrenko Kinga
  7. Kovács Lóránt János
  8. Nagy Levente
  9. Sárközi Denisza
  10. Tóth Gabriella Mária
9.osztály

Osztályfőnök:
Sukola Rita

  1. Bruszi Enikő
  2. Hangya Kevin Marián
  3. Jánoška Giovanni
  4. Koncz Korina
  5. Monostori Edina
  6. Oroszlán Benjámin
  7. Szép Cintia
  8. Šenkár Bence
  9. Tárnok Ede
  10. Vajzer Marcel
  11. Vikukel Benedek Noel

Partnerstvá Comenius Regio

Erasmus +

samsung

Nadácie pre deti Slovenska

Go to top